Сьогодні ми поговоримо про фасадний декор.


Що таке фасадні декоративні елементи? Які бувають їх види? На який матеріал варто звернути увагу при виборі даних виробів?


Фасадний декор - це набір архітектурних елементів, що не несуть конструктивної навантаження і призначених виключно для поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Матеріал для прикраси фасаду з конструктивної точки зору поділяється на легкий і важкий.


Важкий декор для фасаду проводиться в основному з натуральних природних матеріалів, наприклад, мармуру, граніту, пісковику та залізобетону.
Легкий фасадний декор, як правило, виготовляється з використанням штучних полімерних матеріалів.


Різноманітність фасадного декору, а саме карнизи, молдинги, підвіконня, пілястри, накладки, замки, колони - все ці елементи допоможуть створити унікальний архітектурний стиль вашого будинку.


Чому слід вибирати фасадний декор з пінополістиролу з захисним покриттям? Фізико-хімічні властивості матеріалів і особливості монтажу забезпечують довгий термін служби і якісний зовнішній вигляд декоративних елементів нашого виробництва, вони не піддаються впливу атмосферних явищ, не змінюють колір, довговічні і екологічні.