Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Молдинги і багети з підсвічуванням

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку нові
Відображення:

При оформленні сучасних інтер'єрів усе частіше використовується непряме (приховане) освітлення. Подібне дизайнерське рішення дає можливість експериментувати з освітленням: змінювати його інтенсивність і створювати приємну атмосферу в приміщенні. Молдинг, карниз або багет з підсвічуванням можна гармонійно поєднувати зі звичайними люстрами, спотами та світильниками, або використовувати як єдиний тип освітлення. Конструкція цих декоративних елементів дозволяє легко встановлювати в профіль сучасні світлодіодні стрічки будь-якого типу, які працюють до 30 000 годин.

Головні причини купити молдинги з підсвічуванням — це естетична привабливість, різноманіття форм і простий монтаж. Моделі з поліуретану можна фарбувати в різні кольори та використовувати для будь-якої стелі. Вони стійкі до вологи, не вигорають на сонці та не деформуються, але при цьому відрізняються доступною ціною.

Види та сфери застосування багета з підсвічуванням

Виробник Еліт Декор пропонує широкий асортимент елементів декору з вмонтованими світлодіодами. Сфера їх застосування залежить від матеріалу, з якого виготовлено карниз або багет:

 • вироби з поліуретану призначені для встановлення всередині приміщення;
 • фасадний багет з підсвічуванням виготовляють на замовлення з більш довговічного полістиролу із захисним покриттям.

Різноманіття форм і розмірів дозволяє використовувати інтер'єрні елементи з підсвічуванням у приміщеннях будь-яких розмірів. Дизайнери рекомендують монтувати їх з урахуванням особливостей кімнати, а саме:

 • Тонкі багети краще підходять для невеликих кімнат. Непомітний на перший погляд карниз з підсвічуванням здатен візуально збільшити простір та ніби витягнути стелю вгору.
 • Широкі молдинги з багаторівневими вигинами складної форми доречні у великих приміщеннях з високою стелею.

Поліуретан — це досить піддатливий матеріал, який дає можливість виготовляти не тільки жорсткі (без вигинів) карнизи, а і гнучкі моделі, що можуть змінювати форму відповідно до конфігурації приміщення.

За формою профілю багет з підсвічуванням може бути:

 • прямокутним;
 • фігурним;
 • рівним.

В нашому інтернет-магазині будь-який мешканець України може купити молдинги з підсвічуванням різної форми та конфігурації. Широкі й тонкі, з рівною поверхнею та фігурні, жорсткі й гнучкі — усі ці моделі ви можете замовити на сайті elitedecor.com.ua.

В яких ситуаціях використовують молдинги з підсвічуванням?

Потрібно купити молдинги з підсвічуванням у випадках, коли пряме світло від люстри недоречне, але й вимкнути його повністю — немає можливості. Яскраве світло заважає дивитися телевізор і працювати за комп'ютером. Зайвим воно стає й тоді, коли хочеться створити романтичну камерну атмосферу, наприклад, під час розмови з близькою людиною.

Непомітний молдинг або карниз з підсвічуванням розливає кімнатою розсіяне світло, наповнює її затишком і спокоєм. Це дозволяє максимально розслабитися після напруженого трудового дня та сконцентруватися на спілкуванні з близькими та рідними людьми.

Функції інтер'єрних карнизів з підсвічуванням

Будь-який інтер'єрний молдинг або багет з підсвічуванням виконує такі функції:

 • ховає від сторонніх очей місце з'єднання стіни зі стелею;
 • маскує освітлювальні елементи;
 • створює зоноване, приглушене або вечірнє освітлення;
 • прикрашає інтер'єр;
 • підкреслює архітектурні форми або, навпаки, приховує громіздкі конструкції.

Приховане підсвічування не тільки забезпечує основне або додаткове освітлення кімнати, а й створює цікаві ефекти. Поліуретановий карниз з підсвічуванням може створити такі типи освітлення:

 • інтенсивне або слабке;
 • спрямоване або розсіяне;
 • одного або декількох кольорів;
 • точкове або загальне контурне.

Обираючи карниз з підсвічуванням, покладайтеся в першу чергу на власну уяву та особисті уподобання.

Де купити інтер'єрний багет з підсвічуванням?

Якщо ви вирішили змінити інтер'єр власної оселі, пропонуємо купити молдинги з підсвічуванням в нашому інтернет-магазині. У каталозі ви знайдете безліч моделей від українського виробника «Еліт Декор», який протягом 20 років виготовляє декоративні елементи з поліуретану. Уся представлена на сайті продукція відрізняється міцністю, малою вагою та довговічністю. Виробник гарантує високу якість, яка відповідає європейським стандартам. 

Відтепер інтер'єрні елементи з поліуретану високої щільності можуть придбати не лише мешканці Києва та Дніпра. Завдяки співпраці з перевіреною транспортною компанією, заказати продукцію з доставкою в регіони України має можливість будь-який охочий.

Вгору
,