Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Декоративна лиштва

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку нові
Відображення:

Мета кожного власника будинку — зробити інтер'єр оселі неповторним і оригінальним. Для цього необхідно скрупульозно продумати стиль, а особливо — його деталі. Вікна та двері не обов'язково мають бути нудними та невиразними, саме тому використовується лиштва декоративна — елемент, здатний повністю змінити стилістичне оформлення приміщення.

Сучасні технології дають можливість відмовитись від традиційних дорогих виробів з натуральної деревини. Лиштва з поліуретану коштує значно дешевше, але при цьому повністю виконує головне призначення подібних елементів — декоративне вдосконалення вхідної та віконної зони.

На нашому сайті будь-який мешканець України може купити лиштву декоративну від виробника, який гарантує високу якість та довговічність кожного представленого у каталозі виробу. 

Лиштва — що це?

Декоративна лиштва це елемент, який прикриває щілину між стіною і віконною або дверною коробкою. Без спеціальних накладок будь-які двері виглядають незавершеними, тому лиштву обов'язково застосовують для оформлення дверного отвору.

Використання різноманітних форм, розмірів та малюнки, які пропонують виробники, — це можливість не лише приховати стики між поверхнями, а й значно прикрасити приміщення.

В яких ситуаціях використовують лиштву поліуретанову?

Архітектори та дизайнери вже давно наголошують, що декоративні елементи відіграють головну роль у гармонійному оформленні приміщення. Правильно підібрана лиштва декоративна може зробити певний акцент в інтер'єрі. Професійні дизайнери радять використовувати ці елементи з урахуванням ситуації, а саме:

  • якщо двері невеликі та витягнуті вгору, кут кімнати й сусідні стіни розташовано близько або над дверима є ніша, обирати вузькі моделі;
  • до фільончастих дверей підходять широкі лиштви, колір яких повинен поєднуватися з плінтусами;
  • у класичних інтер'єрах гармонійно виглядає лиштва декоративна у формі капітелі з різноманітними й вишуканими візерунками.

Накладки з поліуретану — це бюджетний спосіб максимально прикрасити зону дверей та вікон. 

Функції лиштв з поліуретану

У сучасному інтер'єрі лиштва це перш за все декоративний елемент, який виконує лише естетичну функцію. Він вдало виділяє і підкреслює отвори, надає кімнаті закінченого та охайного вигляду.

Фасадна лиштва декоративна додатково служить для утеплення вікон і дверей та перешкоджає виходу тепла з приміщення назовні. У накладок, що використовуються всередині дому, практична функція відсутня. 

Види та сфери застосування лиштв з поліуретану

За формою лиштва декоративна поділяється на:

  • Плоскі моделі. Вони мають рівну поверхню у вигляді прямокутника та встановлюються під прямим кутом один до одного.
  • Округлі вироби. Їхня опукла поверхня нагадує форму півмісяця або краплю, що падає.
  • Фігурні елементи. Поверхня таких накладок має рельєф у вигляді валиків.

Інтернет-магазин Elitedecor пропонує купити лиштву декоративну різної форми — плоскої, фігурної або округлої. На сайті вказано точні розміри кожного виробу, тому вибрати потрібну модель буде неважко.

Де купити інтер'єрні лиштви?

Завдяки використанню полімерних матеріалів для виготовлення елементів декору, сьогодні лиштва це доступний кожному спосіб приховати стики, а також зробити стиль власної оселі оригінальним і неповторною. Виробник Еліт Декор пропонує широкий асортимент інтер'єрних виробів з поліуретану — довговічного, практично та безпечного для здоров'я людини матеріалу. Понад 20 років ми створюємо високоякісну продукцію торгових марок Gaudi Decor і Harmony та реалізуємо її в дилерських точках продажу по всій Україні.

Офіційний інтернет-магазин elitedecor.com.ua дає можливість купити лиштву декоративну напряму від виробника, саме тому тут представлено найнижчі ціни на продукцію. Всім клієнтам ми гарантуємо надання безкоштовних консультацій від професійних дизайнерів і швидке виконання кожного замовлення завдяки наявності великого складу готових виробів.

Запрошуємо мешканців Києва та Дніпра відвідати наші спеціалізовані шоу-руми, а охочих купити якісну продукцію від виробника — до нашого інтернет-магазину. Чекаємо на ваші замовлення!

Вгору
,