1. Очистіть несучу поверхню від будівельного розчину, висолів, цвілі, пилу та інших забруднень.  Нанесіть ґрунтовку для фасадних робіт.


2. Нанесіть на несучу поверхню будівлі, підготовлену клейову будівельну суміш.  При нанесенні суміші борозни від шпателя на поверхні повинні бути уздовж оброблюваної ділянки.


3. Підготуйте елемент укосу для монтажу.  На місця стику елемента з несучою поверхнею нанесіть клейову будівельну суміш.  При нанесенні суміші на елемент борозни від шпателя повинні бути перпендикулярні борознах на несучої поверхні.


4. Елемент з клейової масою вручну притискається до несучої поверхні.  Притиск триває до тих пір, поки вся клейова маса не матиме надійний контакт з несучою поверхнею.


5. Перевірте за допомогою вимірювального рівня горизонтальність поверхні приклеєного елемента.


6. На місце стику елементів між собою нанесіть клей-піну.  Стики елементів робляться з товщиною шва клею-піни 2-2,5 мм.  При нанесенні клею-піни враховується час схоплювання, вказане виробником на балоні.


7. Перевірте косинцем правильність кута укосу по відношенню до площини вікна.


8. Проведіть розмітку стіни для приклеювання наличників за допомогою малярного шнура.


9. Розмітьте елементи для нарізки.


10. Подрежьте елемент ножівкою під потрібний розмір і конфігурацію.


11. Заклейте малярською стрічкою місце стикування деталей між собою.  На місце стику елемента з несучою поверхнею нанесіть клейову будівельну суміш.  Після зняття малярської стрічки, на місце стику деталей між собою, нанесіть клей-піну.


12. Після повного висихання необхідно зрізати надлишки висохлої клей-піни.  При виявленні порожнеч нанесіть клей-піну повторно, дочекайтеся повного висихання і, при необхідності, видаліть повторно надлишки.


13. Валик клей-піни діаметром 15 мм повинен бути нанесений на всю поверхню стику елемента.  При нанесенні не допускайте порожнеч.


14. Зафіксуйте склеюються елементи тільки за допомогою акуратно угвинченим шурупа.


15. На змонтованих виробах розділіть все шви з'єднань, звільнивши 2мм в ширину і глибину від верхнього краю поверхні, для нанесення декоратівнореставраціонной суміші "DarMix".


16. Покрийте місця підготовлених стиків декоративно-реставраційної сумішшю "DarMix" шпателем, щільно вдавлюючи суміш в шов.


17. Після повного висихання декоративно-реставраційної суміші "DarMix" необхідно зачистити шліфувальною шкуркою всі стики і відреставровані місця.


18. Змонтовані елементи необхідно обов'язково прогрунтувати, використовуючи грунт, рекомендований виробником для подальшої декоративної обробки.


19. На завершення монтажу елементів виконується декоративне оздоблення фасаду.  Це може бути забарвлення акриловими фарбами різних кольорів і фактур або обробка декоративної фасадною штукатуркою.