Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Профілі для LED освітлення інтер'єрний купити у виробника

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку нові
Відображення:

Непряме або приховане освітлення є популярним дизайнерським рішенням в інтер'єрі будь-якого (сучасний стиль, класика, модерн) стилю. Непряме світлодіодне освітлення для дому та квартири, як альтернатива інтер'єрних світильників і люстр, забезпечує приємну атмосферу і дозволяє наповнити кімнату світлом. Архітектурні форми можуть бути підкреслені, а важкі або громіздкі конструкції можуть бути приховані завдяки «плаваючого» ефекту освітлення, таким чином, всі елементи будуть виглядати гармонійно.

Найчастіше дизайнери використовують LED (ЛІД) - стрічку як додаткове джерело світла. Для додання завершеного вигляду інтер'єру використовуються стельові і настінні багети (молдинги) з виїмкою під LED (ЛІД) - стрічку. Дані карнизи є багатофункціональними декоративними елементами, а їх профіль сконструйований з урахуванням можливості легкого встановлення сучасних світлодіодних систем.
З чого виробляють стельовий карниз (плінтус) для прихованого підсвічування? Найчастіше багети роблять із поліуретану, як альтернатива гіпсовим аналогам, що дає можливість виробникові зробити як жорсткий (без можливості вигину, згідно конфігурації стін приміщення) профіль, так і його гнучкий варіант. Також багети можуть бути виготовлені з екструдованого полістиролу із захисним покриттям.
В інтернет-магазині ELITE DÉCOR (виробництво Україна, Київ) представлений широкий асортимент стельових карнизів, молдингів, карнизів для штор (багетів, бордюрів, плінтусів) з виїмкою під LED (ЛІД) - стрічку. Наші вироби відрізняються міцністю, малою вагою, довговічністю і високою якістю, яке відповідає європейським стандартам. Білий колір багетів під фарбування (прогрунтована лицьова поверхня) дає Вам можливість декорувати їх в будь-яку необхідну фактуру.

Вгору
,