Сьогодні поговоримо про молдинги і дізнаємося що він із себе представляє, де застосовується, з чого його роблять, розглянемо існуючі види молдинга. Молдинг зустрічається практично всюди, але ми поговоримо про будівельну та обробної сфері. Молдинг - планка для додаткового декорування некрасивих стиків будь-яких елементів в інтер'єрі чогось. Виступає у вигляді накладної опуклою або увігнутою планки. Молдингом виступають всі додаткові облагораживающие вироби елементи.

 

Ну як ви думаєте, де можна застосувати або використовувати молдинг? Звичайно ж там, де потрібно приховати грубі лінії переходів, некрасиві стики, кріпильні або монтажні деталі. Молдинг надає облагороджує предметів виразніший, акуратний і завершений вигляд. Облагороджують молдингом буквально все: кути стін, примикання стін до стелі, ранти дверей, зовнішні ранти камінів, арки по краях, меблі, примикання стін до підлоги. Молдингом навіть можуть закривати додатково лиштви на дверях, пускати по як розділову планку по підлозі, стінах і стелі у вигляді декору. Розділятиме приміщення на дві половини різнопланової обробки.

Из чего изготавливают молдинг? Для изготовления молдинга применяют всё, из чего можно сделать планку: гипс с давних времён, мрамор, металл, дерево. В данный момент огромной популярностью пользуются молдинги из полиуретана. Молдинг не обязательно должен быть твёрдым. На данный момент выпускают и гнущиеся молдинги.