У міру того, як ми входимо в нове десятиліття, то можемо спостерігати тенденції до повернення класики до інтер'єру. Ще в минулому році можна було помітити, що провідні дизайнери світу, такі як, наприклад, Емілі Хендерсон і Ден Маццаріні, все більше почали схилятися до класичних елементів: витончені молдинги, карнизи з мінімалістичним орнаментом - всі ці декоративні елементи повертаються в сучасний інтер'єр.

Повернення до класики відбувається через відчуття комфорту, краси та вишуканості, яке дають класичні елементи в інтер'єрі. З економічної точки зору людей приваблює дизайн інтер'єру поза часом, який буде актуальним завжди, а не модним стилем, від якого вони можуть швидко втомитися.

Сучасний підхід до класичного дизайну не передбачає нагромадження в інтер'єрі архітектурних елементів зі складними орнаментами. На зміну їм прийшли гладкі молдинги та карнизи, прості стельові розетки та плінтуси, а тієї самої розкоші надають правильно підібрана колірна гамма, меблі та деталі інтер'єру.

Класичний інтер'єр - це гармонія, простота та симетрія, саме тому, не дивлячись на сучасні тенденції, класика завжди залишається актуальною при виборі стилю приміщення.