Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку нові
Відображення:

При оформленні інтер'єру важливу роль відіграють стельові багети, або як їх ще називають - карнизи, плінтуси. Завдяки їм можна приховати нерівності, прикрасити поверхню або згладити гострі кути, використовуючи гнучкі аналоги.

Сьогодні більшість виробників випускають гладкі карнизи без орнаменту, що дає можливість застосовувати їх в сучасному інтер'єрі. За допомогою багетів можна візуально збільшити висоту стелі, заховати комунікації, а також використовувати їх в якості шторного карниза. Але потрібно бути обережним при виборі - якщо купити широкі стельові багети, вони можуть не підійти для приміщень з низькими стелями і візуально зроблять їх нагромадженими.

З чого виробляють стельовий карниз? Найчастіше багети виробляють з поліуретану, що дає можливість виробникові зробити як рівний профіль, так і його гнучкий аналог, а так само повторити орнамент будь-якої складності.

В інтернет-магазині ELITE DÉCOR (Україна, Київ) представлений широкий асортимент стельових багетів з гладким профілем, а також з орнаментом. Наші карнизи відрізняються високою якістю, яке відповідає європейським стандартам, мають міцність, малою вагою і довговічністю. Спеціальне біле покриття дасть Вам можливість пофарбувати стельовий багет в будь-який колір.

Вгору
,