Якщо Ви шукаєте спосіб створити фурор у дизайні інтер'єру в 2021 році, подивіться вгору на стелю.  Дуже часто ми зосереджуємо свою увагу на стінах і втрачаємо ще одну важливу дизайнерську можливість.  Ваша стеля - це п’ята стіна, яка може задавати тон всьому простору.

 Раніше стельові балки, характерні для будинків столітньої давності, були конструктивною вимогою, але потім довгий час не застосовувалися в інтер'єрах.  Любов до вінтажу та зростаюча популярність таких стилів, як сільський, індустріальний і фермерський, знову повернули в моду декоративні балки.

 Декоративні балки з поліуретану, що імітують природну структуру дерева, використовуються для додання приміщенню індивідуальності та стилю.  Вони привертають увагу, змушуючи візуально збільшувати простір, та створюють великий акцент на дизайні, не займаючи квадратних метрів.

 Представляємо Вашій увазі два нових кольори виробів колекції DecoWood: сірий і червоний дуб.  Балки та панелі в кольорі «червоний дуб» прекрасно доповнять класичний інтер'єр, тоді як вироби в кольорі «сірий дуб» підкреслять унікальність приміщення в скандинавському стилі та хай-тек.

Червоний дуб - https://elitedecor.com.ua/ru/balka-poliuretanova-decowood-modern-ed-104-2m-classic-dub-chervoniy-17kh19 (https://elitedecor.com.ua/ru/balka-poliuretanova-decowood-modern-ed-104-2m-classic-dub-chervoniy-17kh19/)/

Сірий дуб - https://elitedecor.com.ua/ru/balka-poliuretanova-decowood-modern-ed-104-2m-classic-dub-siviy-17kh19 (https://elitedecor.com.ua/ru/balka-poliuretanova-decowood-modern-ed-104-2m-classic-dub-siviy-17kh19/)/

Декоративні балки - це відмінний візуальний елемент для будь-якого приміщення.  Вони чудово поєднуються з багатьма стилями дизайну та додадуть Вашому будинку особливу «родзинку».  Вибираючи бренд DecoWood, Ви отримуєте оригінальний продукт, здатний роками підкреслювати Ваш смак в інтер'єрі будинку.