Тема сьогоднішньої статті - стельові карнизи.

Сьогодні ми поговоримо про те, що таке стельовий карниз і яке його практичне застосування в інтерьере. Карнізи активно використовуються не тільки в дизайні екстер'єру, але і інтер'єру.

Існує думка, що даний елемент декору підходить тільки для класичного стилю, але сьогодні більшість виробників випускають гладкі карнизи без орнаменту, що дає можливість застосовувати їх в сучасному інтер'єрі. За допомогою декоративного профілю можна візуально збільшити висоту стелі, заховати комунікації, а також використовувати його в якості шторного карниза.

Але потрібно бути обережним при виборі - широкі профілі не підійдуть для приміщень з низькою стелею і візуально зроблять його нагромадження.

З чого виробляють даний елемент декору? Найчастіше декоративні карнизи виробляють з поліуретану, що дає можливість виробникові зробити як рівний профіль, так і його гнучкий аналог, а так само повторити орнамент будь-якої складності.

Поліуретан є екологічно чистим матеріалом, тому ліпний декор з поліуретану можна сміливо використовувати в житлових приміщеннях, включаючи дитячі кімнати.