Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Фасадний декор — виділяємо або приховуємо

Якщо потрібно приховати зовнішні недоліки поверхонь або, навпаки, підкреслити певний архітектурний елемент споруди, фасадний декор з пінополістиролу стане у пригоді. Вироби Elite Décor Industry — це чудова альтернатива дорогим виробам з гіпсу, деревини або композитних сумішей. Сучасний зовнішній вид, універсальність і довгий строк служби вирізняє пінополістиролові елементи серед іншої продукції.

В нашому інтернет-магазині кожний охочий може фасадний декор купити за доступними цінами від виробника. Пропонуємо широкий асортимент, гнучку систему знижок для постійних клієнтів і швидку доставку замовлення в будь-яку точку України.

Фасадний декор — стильно, оригінально, гармонійно

Різноманітний фасадний декор з пінополістиролу виконує перш за все естетичну функцію. Він робить будь-яку конструкцію цілісною та гармонійною, а форми — більш виразними та плавними. Пінополістиролові елементи здатні не тільки поліпшити зовнішній вигляд споруди, а й значно прикрасити її.

До того ж полімерний фасадний декор ціна якого значно нижча, ніж у елементів з натуральних матеріалів, ніби збирає стиль оформлення у єдине ціле та надає екстер'єру будівлі завершеності та певної грації. Саме тому подібним декором оздоблюють не лише приватні будинки, а й споруди громадського користування — готелі, ресторани, виставкові та концертні зали тощо.

Переваги фасадного декору з пінополістиролу

Велика кількість переваг, які має фасадний декор з пінополістиролу, стали причиною його шаленої популярності серед дизайнерів та власників будинків. Основні плюси штучних елементів оформлення фасадів:

Різноманіття форм та розмірів.
Довговічність.
Невелика вага.
Стійкість до сонячного випромінювання, вологи, плісняви та грибків.
Швидкий та простий монтаж.
Відсутність необхідності підганяти окремі елементи один до одного.
Безпека для здоров'я людини.
Можливість наносити різну фарбу будь-яких кольорів. 
Не можна забувати й про те, що фасадний декор ціна дозволить значно зекономити на оздобленні будівлі.

Функції фасадного декору з пінополістиролу

Пінополістиролові елементи декору виконують кілька функцій, а саме:

Естетичну. Вони здатні приховати незначні дефекти екстер'єрних елементів споруди, гармонізувати загальний стиль і зробити його максимально завершеним.
Практичну. Якісний фасадний декор з пінополістиролу високої щільності здатен захистити будівлю від впливу природних чинників — сонячних променів, перепадів температури, опадів тощо. Наприклад, боссажі й карнизи захищають кути та стіни від вологи. 
Види та сфери застосування фасадного декору з пінополістиролу
У нашому інтернет-магазині ви можете фасадний декор купити таких видів:

Карнизи. Вони дозволяють зробити плавним перехід між покрівлею і вертикальними поверхнями, а також перешкоджають стіканню води по стінах. 
Молдинги. Такі елементи декорують стіни, а також маскують можливі дефекти на фасаді й захищають від зовнішнього впливу міжпанельні стики.
Підвіконня. Не тільки виконують естетичну функцію, а й забезпечують водовідведення конденсату з вікон.
Пілястри, колони, замки та накладки. Їхнє головне завдання — прикрасити фасад та підкреслити вишуканий стиль будівлі.
Боссажі. Вони використовуються не тільки для декоративного оздоблення кутів будівлі та вхідної групи, але і виконують практичну функцію — приховують незначні дефекти кутів і захищають їх від механічних пошкоджень і опадів.
Весь декор має різні сфери застосування. Враховуйте це при його виборі, щоб досягти максимального естетичного ефекту.

Де купити фасадний декор?

Виробник «Еліт Декор» пропонує фасадний декор купити найкращої якості на вигідних умовах. Ми виготовляємо продукцію, яка має не тільки привабливий зовнішній вигляд, а й відрізняється довговічністю. 

В нашому інтернет-магазини найнижчі ціни, адже він є офіційним постачальником продукції бренду Elite Décor Industry на території України. Замовлення можна зробити через Кошик або телефоном.

Мешканці Києва та Дніпра можуть відвідати наші спеціалізовані шоу-руми, щоб детально вивчити продукцію компанії. Їхню адресу вказано в розділі «Контакти». Чекаємо на ваші замовлення!

Вгору