Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Об'ємні символи і букви

Поліуретан — це штучний матеріал, що не боїться впливу вологи та сонячного випромінювання. Саме тому об'ємні символи і букви із поліуретана можна розміщувати не тільки в приміщенні, а й на вулиці. Полімер, завдяки еластичності, легко піддається обробці. Це дозволяє розмістити в буквах і символах світлодіодну стрічку, що дає змогу підсвітити орнаменти на стінах та зробити їх максимально виразними та яскравими.

Види та сфери застосування об'ємних символів з поліуретану

Поліуретанові інтер'єрні букви, цифри та символи можна використовувати:

  • для створення рекламних банерів, вивісок, стендів всередині магазинів, банків, офісів тощо;
  • з метою оформлення будь-якого заходу або свята;
  • щоб зробити оригінальним декор приміщення та відтворити орнаменти на стінах потрібних розмірів та форм;
  • для орієнтування в просторі всередині приміщень громадського призначення;
  • щоб приховати ремонтні дефекти стін, наприклад, зробити непомітною тріщину або пляму.

Переваги поліуретану зробили об'ємні букви й символи досить популярним видом декору. Елементи зі штучних матеріалів довговічні, міцні та піддаються фарбуванню.

Об'ємні букви

Виробник Еліт Декор пропонує придбати готові інтер'єрні букви англійського алфавіту. В каталозі ви знайдете міцні вироби товщиною 0.025 м. Усі готові об'ємні букви відрізняються за розміром: ширина літер коливається в межах 0.04-0.261 м, висота становить від 0.2 до 0.224 м.

Об'ємні символи

Гармонійне поєднання символів з іншими елементами декору дозволить створити орнаменти на стінах, що будуть привертати увагу гостей будинку або закладу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати найпопулярніші графічні символи — «.», «#», «&», «+», «=», «@». Є в нашому каталозі й візуалізовані зображення серця та зірки.

Готові об'ємні символи і букви із поліуретана виготовлено з HDPS — полімеру підвищеної щільності товщиною 0.025 м. Вироби мають ширину від 0.04 до 0.22 м та висоту від 0.035 до 0.219 м.

Об'ємні цифри

Штучні цифри часто використовуються для оформлення зал, у яких проводяться урочисті заходи. Адміністрація магазинів, торговельних майданчиків та супермаркетів вважає, що купити символи для декора — це бюджетний спосіб поділити простір на зони та провести нумерацію секторів для кращого орієнтування покупців.

В інтернет-магазині Elitedecor кожний охочий може придбати арабські цифри від 0 до 9 бренду Art Decor. Для їхнього виготовлення виробник використовує поліуретан товщиною 0.025 м. Ширина цифр — від 0.087 до 0.143 м, висота — від 0.197 до 0.204 м.

Де купити інтер'єрні об'ємні символи і букви?

Наш інтернет-магазин пропонує купити символи для декора від відомого українського виробника «Еліт Декор». Ми гарантуємо найнижчі ціни на представлений асортимент, тому що співпрацюємо з заводом напряму, без посередників. Також інтер'єрні букви, цифри, символи та багато іншої продукції можна придбати зі знижками завдяки регулярним акційним пропозиціям.

Інтернет-магазин Elitedecor — це швидке оброблення замовлення, якісне та професійне обслуговування, доставка по всій Україні.

Вгору