Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0

Інтер'єрний декор, плінтуса купити за ринковою ціною по всій Україні

Фільтр
Розділ
Бренд
Гнучкість
Ціна, грн
Ширина, м
Висота, м
Довжина, м
Сортування:
за назвою
Відображення:

Підлоговий плінтус - декоративний елемент оздоблення приміщень для приховування щілини між підлогою і стіною.
Планка плінтуса (бордюр, багет) для підлоги несе в собі не тільки декоративну функцію, але і захисну: даний елемент захищає стіни від пошкоджень і забруднень, а також плінтус може приховати кабель-канали.
Поліуретанові і полімерні плінтуса є невід'ємною частиною інтер'єру. Такі планки ідеально поєднуються з деревом (паркет), ламінатом, плиткою, лінолеумом, килимовим покриттям, а так само з іншими покриттями для підлоги. На відміну від пластикових (ПВХ) і дерев'яних плінтусів, плінтусів з шпону, полістиролу і МДФ (MDF), поліуретанові і полімерні є вологостійкість і удароміцними, що грає важливу роль при експлуатації і прибирання приміщення.
В інтернет-магазині ELITE DÉCOR (виробництво Україна, Київ) представлений широкий асортимент підлогових плінтусів різних розмірів (вузький, середній, широкий). Плінтуси від виробника ELITE DÉCOR відрізняються міцністю, малою вагою, довговічністю і високою якістю, яке відповідає європейським стандартам. Білий колір бордюрів під фарбування (прогрунтована лицьова поверхня) дає Вам можливість декорувати їх в будь-яку необхідну фактуру.

Вгору